1.sraz fotografů zvířat a přírody + přátel fotografie

Již dlouhou dobu jsem přemýšlel o pořádání pravidelných setkání fotografů zvířat, přírody a všeobecně lidí, kteří se v tomto oboru pohybují a to jak na profesionální, tak amatérské úrovni.

Přeci jenom si stále myslím, že pokecat u pivka z očí do očí je lepší než sociální sítě.

1. setkání fotografů zvířat a přírody se tedy bude konat 2.5.2018 od 18:00 v restauraci Trifot, která je hned vedle Czech Photo Centre kousek od zastávky metra Nové Butovice.

Přijďte na pivko a pokecat o focení. ;)

Počet míst je omezen. Rezervujte si svoje v tomto formuláři.

Budu se na Vás těšit u dobře vychlazeného zlatavého moku. 

 

 

Něco navíc:

 

  • Na srazu bude možné otestovat techniku Olympus, stativy JOBY a batohy LOWEPRO.
  • Přímo v Czech Photo Centre proběhne moje přednáška o fotografování zvířat
  • Budete se moci zdarma podívat na aktuální výstavu soutěže Czech Nature Photo 2018

 

 
 
 
 
 
 

Nabídka fotografických služeb

FOTOGRAFICKÉ kurzy

Již několik let pořádám kurzy fotografování zvířat v českých ZOO, kde se naučíte ovládat svojí zrcadlovku rychle a efektivně. Taktéž se dozvíte jak nasprávnou kompozici, na co si dávat pozor a že počkat si na správný okamžik se opravdu vyplatí.

individuální kurzy

Nemáte rádi kurzy, kde je hodně lidí? Máte specifické požadavky na kurz? Chcete, abych se Vám věnoval intenzivně celý den? Nabízím Vám individuální kurzy fotografování a postprodukce fotografií ve Photoshopu či Zoneru.

kurzy photoshopu

Photoshop je v dnešní době ekvivalentem k černé komoře a bez postprodukce nebude nikdy fotografie na takové úrovni, aby byla publikovatelná s vyjímkou například fotografie reportážní. 

fotografování domácích zvířat

Máte doma pejska, kočku či koně a chtěli by jste jeho profesionální fotografie? Nabízím Vám fotografování domácích mazlíčků kdekoliv po České republice. Neváhejte mě kontaktovat.