2.sraz fotografů v Czech Photo Centre

Již dlouhou dobu jsem přemýšlel o pořádání pravidelných setkání fotografů zvířat, přírody a všeobecně lidí, kteří se v tomto oboru pohybují a to jak na profesionální, tak amatérské úrovni.

Přeci jenom si stále myslím, že pokecat u pivka z očí do očí je lepší než sociální sítě.

Po úspěšném prvním srazu, kam dorazilo kolem 40ti lidí, jsem naplánoval setkání druhé, které se bude konat na konci Srpna po mém návratu z 34 denní expedice v deštných pralesech Thajska a Bornea.

2. setkání fotografů a přátel fotografie se tedy bude konat 28.8.2018 od 18:00 v restauraci Trifot, která je hned vedle Czech Photo Centre kousek od zastávky metra Nové Butovice.

Přijďte na pivko a pokecat o focení. ;)

VSTUP JE ZDARMA.

Počet míst je omezen na kapacitu restaurace (60 míst) . Rezervujte si svoje v tomto formuláři.

Budu se na Vás těšit u dobře vychlazeného zlatavého moku. 

 

Program:

 

  • Na srazu bude možné otestovat techniku Olympus, stativy JOBY a batohy LOWEPRO.
  • Přímo v Czech Photo Centre proběhne moje přednáška o fotografování zvířat a mojí 34 denní cestě do pralesů Thajska a na ostrov Borneo.
  • Budete si moci prohlédnout materiály pro tisk osvitem i další technologie tisku, které najdete u Riegl Photolaboratory, kde tisknu všechny své fotografie.
  • Díky mojí spolupráci s DJI Autorized Store Prague si budete moci vyzkoušet a omrknout drony DJI, které patří ke špičce v tomto odvětví.

Počet míst je omezen na kapacitu restaurace (60 míst) . Rezervujte si svoje v tomto formuláři.

Časový plán:

  • 18:00 se sejdeme v restauraci Trifot (hned vedle Czech Photo Centre na Nových Butovicích)
  • 18:40 - cca 30 min moje přednáška
  • 19:10 - pár slov od zastoupení DJI
  • 19:30 - video z naší 34 denní cestě po pralesích Thajska a Bornea
  • 20:00 - pokec a pivko v restauraci Trifot, možnost otestovat drony DJI, techniku Olympus atd.

 

 
 
 
 
 
 

Nabídka fotografických služeb

FOTOGRAFICKÉ kurzy

Již několik let pořádám kurzy fotografování zvířat v českých ZOO, kde se naučíte ovládat svojí zrcadlovku rychle a efektivně. Taktéž se dozvíte jak nasprávnou kompozici, na co si dávat pozor a že počkat si na správný okamžik se opravdu vyplatí.

individuální kurzy

Nemáte rádi kurzy, kde je hodně lidí? Máte specifické požadavky na kurz? Chcete, abych se Vám věnoval intenzivně celý den? Nabízím Vám individuální kurzy fotografování a postprodukce fotografií ve Photoshopu či Zoneru.

kurzy photoshopu

Photoshop je v dnešní době ekvivalentem k černé komoře a bez postprodukce nebude nikdy fotografie na takové úrovni, aby byla publikovatelná s vyjímkou například fotografie reportážní. 

fotografování domácích zvířat

Máte doma pejska, kočku či koně a chtěli by jste jeho profesionální fotografie? Nabízím Vám fotografování domácích mazlíčků kdekoliv po České republice. Neváhejte mě kontaktovat.