Kupte moje fotografie výhodně
Položek k zobrazení: 1
 
10 fotografií na plochu nebo v tiskové kvalitě

Máte rádi moje fotky a fotky zvířat? Zakupte těchto 10 fotografií v jpg formátu nebo v tiskové kvalitě a podpořte mojí práci. Můžete si z nich udělat třeba obraz, dát si je na plochu PC/mobilu nebo dětem udělat například puzzle... :)

Cena od 199 Kč

Nabídka fotografických služeb

FOTOGRAFICKÉ kurzy

Již několik let pořádám kurzy fotografování zvířat v českých ZOO, kde se naučíte ovládat svojí zrcadlovku rychle a efektivně. Taktéž se dozvíte jak nasprávnou kompozici, na co si dávat pozor a že počkat si na správný okamžik se opravdu vyplatí.

individuální kurzy

Nemáte rádi kurzy, kde je hodně lidí? Máte specifické požadavky na kurz? Chcete, abych se Vám věnoval intenzivně celý den? Nabízím Vám individuální kurzy fotografování a postprodukce fotografií ve Photoshopu či Zoneru.

kurzy photoshopu

Photoshop je v dnešní době ekvivalentem k černé komoře a bez postprodukce nebude nikdy fotografie na takové úrovni, aby byla publikovatelná s vyjímkou například fotografie reportážní. 

fotografování domácích zvířat

Máte doma pejska, kočku či koně a chtěli by jste jeho profesionální fotografie? Nabízím Vám fotografování domácích mazlíčků kdekoliv po České republice. Neváhejte mě kontaktovat.

 

"Pro válečného korespondenta je nebýt přítomen invazi jako odmítnout rande s Lanou Turner."

Robert Capa