Patrik Staněk | Návody a rady nejen pro začínající fotografy, blog o fotografování

Objektiv za 34999Kč zdarma k fotoaparátu, nový workshop focení noční Prahy nebo Vánoční Tanzánie. To a více se dozvíte v tomto rychlém článku.

Rychlý přehled novinek za poslední měsíc. Velká sleva na Olympus OM-D E-M1 Mark III, na který fotím už 3 roky, nové kalendáře na rok 2021 nebo fotoexpedice do Afriky, Malajsie a Thajska.

Chcete vědět co nosím v batohu na focení zvířat? Jaké těla, objektivy a příslušenství používám? Mrkněte na nové video co jsem na #homeofiice teď udělal... :)

Líbí se Vám některá moje fotografie? Nabízím Vám prodej fotografií ve vysokém rozlišení, fotoobrazů na kapa desce či plátně.

Zdravím Vás všechny v době COVIDové,  doufám, že se máte všichni jak nejlépe to jde a zdravíčko slouží. Jak jistě víte, zrušil jsem všechny workshopy a kurzy fotografování do 30.6:2020, abych ochránil zdraví Vaše i moje. Kurzy a workshopy začnou opět od 1.7.2020.  Taktéž jsem zrušil fotoexpedice na ostrov Borneo i do Botswany, které byly naplánované a i vesměs obsazené na Květen, respektive Srpen.

 
 
 
 
 
 

Nabídka fotografických služeb

FOTOGRAFICKÉ kurzy

Již několik let pořádám kurzy fotografování zvířat v českých ZOO, kde se naučíte ovládat svojí zrcadlovku rychle a efektivně. Taktéž se dozvíte jak nasprávnou kompozici, na co si dávat pozor a že počkat si na správný okamžik se opravdu vyplatí.

individuální kurzy

Nemáte rádi kurzy, kde je hodně lidí? Máte specifické požadavky na kurz? Chcete, abych se Vám věnoval intenzivně celý den? Nabízím Vám individuální kurzy fotografování a postprodukce fotografií ve Photoshopu či Zoneru.

kurzy photoshopu

Photoshop je v dnešní době ekvivalentem k černé komoře a bez postprodukce nebude nikdy fotografie na takové úrovni, aby byla publikovatelná s vyjímkou například fotografie reportážní. 

fotografování domácích zvířat

Máte doma pejska, kočku či koně a chtěli by jste jeho profesionální fotografie? Nabízím Vám fotografování domácích mazlíčků kdekoliv po České republice. Neváhejte mě kontaktovat.