Patrik Staněk | Návody a rady nejen pro začínající fotografy, blog o fotografování
<<<12>>>

Jelikož jsem nedávno přešel ze značky Olympus na techniku Canon, tak v tomto videu se můžete podívat na návod jak si nastavit fotoaparát Canon (zrcadlovku i bezzrcadlovku) na fotografování zvířat a nejen těch. Pokusil jsem se Vám vysvětlit základní nastavení celého fotoaparátu.

Objektiv za 34999Kč zdarma k fotoaparátu, nový workshop focení noční Prahy nebo Vánoční Tanzánie. To a více se dozvíte v tomto rychlém článku.

V tomto videu najdete základní nastavení fotoaparátu Všech značek a základní typy ostření a na co se používají. Taktéž se dozvíte proč vybírat ručně zaostřovací body nebo co je to ISO a vyvážení bílé barvy.

Rychlý přehled novinek za poslední měsíc. Velká sleva na Olympus OM-D E-M1 Mark III, na který fotím už 3 roky, nové kalendáře na rok 2021 nebo fotoexpedice do Afriky, Malajsie a Thajska.

Chcete vědět co nosím v batohu na focení zvířat? Jaké těla, objektivy a příslušenství používám? Mrkněte na nové video co jsem na #homeofiice teď udělal... :)

<<<12>>>
 
 
 
 
 
 

Nabídka fotografických služeb

FOTOGRAFICKÉ kurzy

Již několik let pořádám kurzy fotografování zvířat v českých ZOO, kde se naučíte ovládat svojí zrcadlovku rychle a efektivně. Taktéž se dozvíte jak nasprávnou kompozici, na co si dávat pozor a že počkat si na správný okamžik se opravdu vyplatí.

individuální kurzy

Nemáte rádi kurzy, kde je hodně lidí? Máte specifické požadavky na kurz? Chcete, abych se Vám věnoval intenzivně celý den? Nabízím Vám individuální kurzy fotografování a postprodukce fotografií ve Photoshopu či Zoneru.

kurzy photoshopu

Photoshop je v dnešní době ekvivalentem k černé komoře a bez postprodukce nebude nikdy fotografie na takové úrovni, aby byla publikovatelná s vyjímkou například fotografie reportážní. 

fotografování domácích zvířat

Máte doma pejska, kočku či koně a chtěli by jste jeho profesionální fotografie? Nabízím Vám fotografování domácích mazlíčků kdekoliv po České republice. Neváhejte mě kontaktovat.