BORNEO | Sunbird na větvi

BORNEO | Sunbird na větvi

Fotogalerie

Strdimilovití (Nectarinidae) je početná čeleď pěvců čítající na 132 druhů v 15 rodech. Velikost i hmotnost strdimilovitých je značně variabilní a může se pohybovat od sotva 5 g těžkého strdimila savanového až po 45 g vážícího strdimila brýlového. Stejně jako kolibříci jsou výrazně sexuálně dimorfní, se samci jasných barev. Od samic se samci odlišují i mírně větší velikostí. Společným znakem všech strdimilivitých je poměrně dlouhý, na konci viditelně zahnutý zobák s dlouhým hrubým jazykem přizpůsobeným k požírání nektaru, ačkoli se u některých druhů ve stravě objevují převážně pavouci a hmyz, kterým krmí i svá mláďata.


 

Všechny obrazy jsou vyhotoveny kvalitním tiskem:

  • Nová kvalita zpracování fotografie osvitovou jednotkou ZBE Chromira 5xProlab 1. v ČR
  • Zvětšeniny mají brilantní věrné barvy, dokonalou ostrost
  • Díky využití Color Managementu docílíme nejhlubší černou a nejširší možný barevný gamut v klasickém podání

Druhy papíru:

  • Fuji Pearl - metalický lesk - Pokud chcete vizuálně atraktivní fotografie, pak zvolte profesionální fotopapír Fujicolor Pearl s metalic povrchem. Efektní perleťový lesk odliší vaše fotografie od klasických. Splňuje nejvyšší nároky pro emocionální podání pastelových a černobílých tónů fotografie. Barevně stabilní s dlouhou životností.
  • Fuji DPII Luster - polomat - Fujicolor Digital Type DPII luster je ideální volba pro polomatný typ povrchu. Vyniká vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Kvalitní fotopapír s dlouhou životností pro zpracování profesionální barevné i černobílé fotografie.
  • Fuji DPII Matt - matný - Fujicolor Digital Type DPII matt s exkluzivním matným povrchem a intenzivní barevnou reprodukcí vás nadchne pro využití zvláště svatební a portrétní fotografie. Vyniká vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Barevně stabilní papír s dlouhou životností.

Podklad:

  • Všechny velkoformátové fotografie jsou nalepeny na kvalitní 5mm nebo 10mm (dle velikosti) Kapa desce.


Pokud máte zájem o větší než standardně nabízený formát obrazu, jiný druh materiálu nebo atypické provedení, kontaktujte mě prosím pomocí formuláře níže. Tisk, výroba, balení a doprava takovýchto obrazů bude domluvena individuálně.