PATRIK|STANEK PHOTOGRAPHER
<<<1234>>>

LOWEPRO WHISTLER 450AW II | Nedávno vyšla 2. generace mého oblíbeného batohu. Co se tam změnilo? Co je nového? Kolik se toho do něj vejde? To a více se dozvíte v tomto videu.

Vždy po nákupu zrcadlovky, jsem při celodenním nošení nadával na to, že originální popruh je nepříjemný, u Nikonu ještě navíc opatřen z vnitřní strany kůží a díky tomu se lepí na krk... Jeho hrany jsou poměrně ostré a po hodině řeže nepříjemně do krku. 

Po 14 denním testování Olympusu OM-D E-M1 MARKII, zvážení všech pro a proti jsem se rozhodl na tento systém přejít. Proč přecházím atd. sepíšu do dalšího článku na blogu. Aktuálně je tedy veškerá má fototechnika na prodej. O veškerou techniku jsem se staral s největší péčí, na všech objektivem UV filtry, neoprény atd, nikdy nespadlo nebo se jinak poškodilo. Pouze osobní předání v Praze a okolí. Nic nikam neposílám ;) Proč přecházím na jiný systém? Dočtete se tady.

Po změně systému na Olympus, která u mě proběhla minulý týden (aktuální technika Nikon je na prodej), jsem se taktéž rozhodl vyměni svůj batoh, jelikož aktuální Lowepro Pro Trekker 450AW je teď zbytečně velký a také jsem chtěl batoh, do kterého se vejde kromě fototechniky i klasický "náklad" v podobě bundy, pláštěnky, dlouhých kalhot nebo prostě triček a spodního prádla, když se rozhodnu jet někam na víkend. 

Máte v plánu vyrazit na fotoexpedici do exotické země? Plánujete co vzít s sebou, jaké očkování, co za oblečení? Já si s sebou beru vždy tyto věci...

Když jsem si loni koupil novou fototechniku, která zahrnovala druhé tělo, macro objektiv a hlavně Nikon 300mm f/2,8 AF-S G ED VR II, který je poměrně rozměrný, začal mi být můj původní batoh LowePro Flipside 400 AW malý. Tento batoh jsem měl moc rád, jelikož byl na zádech pohodlný i po celodenním nošení.

<<<1234>>>