PATRIK|STANEK PHOTOGRAPHER
<<<.34>>>

Tolik teď můžete ušetřit za set fotoaparátu Olympus OM-D E-M1 Mark II + objektiv Olympus M.ZUIKO 12-40mm f2.8 PRO, na který fotím já poslední 3 roky.  Níže se i dočtete proč jsem na Olympus přešel já a co vše používám za techniku.

Nový M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS je ideálním doplňkem pro OM-D a PEN fotografy, kteří jsou v neustálém pohybu. Nabízí obrovský rozsah ohniskových vzdáleností 200-800mm* v kompaktním a lehkém provedení, odolném proti povětrnostním vlivům.

Každý fotograf kromě fotoaparátů a objektivů používá velké množství různého příslušenství a doplňků... Níže Vám zkusím sepsat, co vše používám já.

Olympus dnes oznámil malý update pro OM-D E-M1X, ale hlavně nový firmware verze 3.0 pro E-M1 Mark II. Co nám nový firmware již brzy přinese?

Přišel čas vybrat nový nebo první fotoaparát a objektiv? Ztrácíte se ve velkém výběru modelů, značek a technických specifikací? Netušíte jaký objektiv pořídit na fotografování portrétů nebo naopak zvířat či sportu? Níže se Vám pokusím vysvětlit na co je jaké tělo, objektiv nebo příslušenství…

V tomto článku se podíváme na to, jak mám nastavený svůj Olympus OM-D E-M1 Mark II na fotografování zvířat a na všechna jeho nastavení, která najdete v menu.

<<<.34>>>