Položek k zobrazení: 29
<<<12>>>
 
Dril černolící

ZOO DVŮR KRÁLOVÉ | Dril černolící (Mandrillus leucophaeus) je úzkonosý primát z čeledi kočkodanovití. Má dva poddruhy. Žije v Kamerunu, v části Nigérie, v pevninské části Rovníkové Guineji a na jejím ostrově Bioko v hustých pralesních porostech, v nížinách a říčních nebo pobřežních oblastech do nadmořské výšky 1200 m nad mořem. Otevřeným bezlesým prostorám se vyhýbá.

Cena od 600 Kč
Surikata na stráži - černé pozadí

ZOO JIHLAVA | Surikaty tvoří kolonie až o třiceti členech, které žijí v podzemní soustavě nor, které dříve vyhrabaly zemní veverky. Kolonii vévodí dominantní pár, který jediný se smí rozmnožovat. Když přece jen zabřezne nějaká jiná samice, záleží na dominantním páru, zda a kolik mláďat přežije. Dominantní samička může zabít mláďata jiné samičky, aby zabezpečila přežití vlastních mláďat.

Cena od 600 Kč
Vlk obecný - západ slunce

ZOO PRAHA | Vlk obecný (Canis lupus) je velká psovitá šelma. Postupná domestikace tohoto druhu vedla k vydělení poddruhu Canis lupus familiaris – psa domácího. Původně byl rozšířen po celé severní polokouli, nyní je jeho výskyt značně omezen – jeho stavy radikálně poklesly a na mnoha místech byl vyhuben. Přesto je podle seznamu IUCN veden jako málo dotčený. V Česku se vyskytují poměrně v malé míře, pravidelně pouze při hranicích se Slovenskem.

Cena od 600 Kč
Zebra na černém pozadí

ZOO DVŮR KRÁLOVÉ | Zebra je označení pro jeden ze tří podrodů kopytníků z rodu Equus, jejichž srst je charakteristicky bílo-černě pruhovaná („zebrovaná“). Tito zástupci skupiny koňovitých lichokopytníků žijí obvykle v rodinných skupinách, které jsou tvořeny jedním hřebcem, doprovázeným klisnami a mláďaty. Zebra se dožívá 30 až 40 let.

Cena od 600 Kč
Hroch ve vodě

ZOO PRAHA | Hroch obojživelný (Hippopotamus amphibius) je velký sudokopytník z čeledi hrochovitých, adaptovaný k životu ve vodním prostředí. Vyskytuje se v Africe na jih od Sahary. Jeho nejbližším příbuzným je hrošík liberijský. Dříve byli hroši pokládání za příbuzné prasat, podle nedávných výzkumů však mají mnohem bližší příbuzenské vztahy k předkům kytovců.

Cena od 600 Kč
Surikata na stráži

ZOO DVŮR KRÁLOVÉ | Surikaty tvoří kolonie až o třiceti členech, které žijí v podzemní soustavě nor, které dříve vyhrabaly zemní veverky. Kolonii vévodí dominantní pár, který jediný se smí rozmnožovat. Když přece jen zabřezne nějaká jiná samice, záleží na dominantním páru, zda a kolik mláďat přežije. Dominantní samička může zabít mláďata jiné samičky, aby zabezpečila přežití vlastních mláďat.

Cena od 600 Kč
Levhart - odpočinek na kmeni

Levhart je české označení pro několik kočkovitých šelem z podčeledi velkých koček. Levhart obláčkový a levhart Diardův patří do rodu Neofelis, zatímco ostatní velké kočky včetně levharta skvrnitého náleží do rodu Panthera. Pro odlišení těchto dvou vzájemně si nepříliš příbuzných levhartů se pro levharty rodu Neofelis zavedl český název „pardál“, který se ale příliš neujal.

Cena od 600 Kč
Dárkový poukaz na kurzy fotografování v ZOO nebo Bavorském lese.
Chcete darovat originální dárek? Fotí rád obdarovaný/á? Zakupte mu/jí dárkový poukaz na jeden z mých kurzů fotografování zvířat v českých ZOO nebo v Bavorském lese.. Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od zakoupení a lze se registrovat na jakýkoliv kurz v zoologických zahradách nebo v Bavorském lese, které pořádám po ČR.  Aktuální termíny a volná místa, vždy u jednotlivých kurzů.
Cena 1 999 Kč
Fotografický kurz v ZOO - všední dny
Nemůžete se zúčastnit mých kurzů o víkendu? Zkuste kurz ve všední den, kdy je menší návštěvnost v zoologických zahradách. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete a jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.
 
Registrace voucheru ze SLEVOMATu zde.
Cena 1 899 Kč
Individuální kurz v českých ZOO

Nemáte rádi skupinové kurzy fotografování? Chcete, abych se celý den věnoval jen Vám? Nově Vám nabízím individuální kurz pro jednotlivce za zvýhodněnou cenu. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete a jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.

Cena 5 999 Kč
Fotíme sysly a veverky v Mladé Boleslavi

Chcete zkusit wildlife fotografování? Zjistit jak na to? Nabízím Vám 6 hodinový kurz fotografování sysla obecného, veverek a ptáků u Mladé Boleslavi. Na začátku si povíme jak zvířata fotografovat, jak nastavit fotoaparát, na co si dávat pozor, osvěžíme si pojmy jako ISO, clona, čas a typy ostření či co je to korekce expozice nebo bracketing.

Cena 1 699 Kč
Fotografování domácích zvířat - Praha

Máte doma psa, kočku nebo slona? Chtěli by jste jejich profesionální fotografie? Nově Vám od 08/2018 nabízím fotografování domácích zvířat. Fotografování bude probíhat v parku Divoká Šárka nebo ve Stromovce (jiné místo dle domluvy individuálně).

Cena 1 799 Kč
Kurz postprodukce ve Photoshopu

Chcete vědět jak upravuji fotografie? Co všechno umí Camera RAW? Jak na Photoshop? Na co je Nik Collection nebo Neat Image? Zúčastněte se mého workshopu postprodukce fotografií.

Registrace voucheru ze SLEVOMATu zde.

Cena 1 999 Kč
Cena 3 708 Kč
<<<12>>>