Kurzy fotografování zvířat v českých ZOO, Bavorském lese, individuální kurzy
Položek k zobrazení: 5
 
Fotografický kurz v ZOO

Zúčastněte se jednoho z mých kurzů fotografování zvířat v českých ZOO (za poslední 3 roky bylo na mých kurzech 1753 účastníků) . Kurz je určen pro začátečníky  i středně pokročilé fotografy, kteří se chtějí zdokonalit. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete, jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.

Registrace voucherů a dárkových poukazů zde.

Cena od 1 299 Kč
Kurz fotografování zvířat v bavorském lese

Fotografujete rádi nebo se chcete naučit fotografovat zvířata ve "volné" přírodě? Chcete se zdokonalit v ovládání Vaší zrcadlovky? Poznat kouzlo Wildlife fotografie? 

Registrace voucherů a dárkových poukazů zde.

Cena 2 499 Kč
Víkendový kurz fotografování zvířat v bavorském lese

Fotografujete rádi nebo se chcete naučit fotografovat zvířata ve "volné" přírodě? Chcete se zdokonalit v ovládání Vaší zrcadlovky? Poznat kouzlo Wildlife fotografie?  Pojeďte se mnou na celý víkend do národního parku Bavorský les.

Registrace voucherů a dárkových poukazů zde.

Cena 3 999 Kč
Poukaz na kurzy fotografování v ZOO nebo Bavorském lese
Zakupte poukaz na jeden z mých kurzů fotografování zvířat v českých ZOO nebo v Bavorském lese. Poukaz má platnost do 31.12.2021. Registrovat se lze na jakýkoliv kurz v zoologických zahradách nebo v Bavorském lese, které pořádám po ČR v roce 2020/2021.  Aktuální termíny a volná místa, vždy u jednotlivých kurzů.
Cena 2 799 Kč
Individuální kurz fotografování + postprodukce

Nemáte rádi skupinové kurzy fotografování? Chcete, abych se celé odpoledne věnoval jen Vám? Nově Vám nabízím individuální kurz pro jednotlivce za zvýhodněnou cenu. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete a jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.

Cena 4 999 Kč