Položek k zobrazení: 6
 
Fotografický kurz v ZOO
Zúčastněte se jednoho z mých kurzů fotografování zvířat v českých ZOO. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete a jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.
Cena 1 590 Kč
Individuální kurz fotografování
Nemáte rádi hromadné kurzy? Chcete, abych se celý den věnoval jen Vám? Máte specifické požadavky na termín nebo místo konání? Přesně pro Vás je určen individuální kurz fotografování zvířat.
Cena od 2 800 Kč
Kurz fotografování zvířat v bavorském lese

Fotografujete rádi nebo se chcete naučit fotografovat zvířata ve "volné" přírodě? Chcete se zdokonalit v ovládání Vaší zrcadlovky? Poznat kouzlo Wildlife fotografie? 

Cena 1 590 Kč
Víkendový kurz fotografování zvířat v bavorském lese

Fotografujete rádi nebo se chcete naučit fotografovat zvířata ve "volné" přírodě? Chcete se zdokonalit v ovládání Vaší zrcadlovky? Poznat kouzlo Wildlife fotografie?  Pojeďte se mnou na celý víkend do národního parku Bavorský les.

Cena 4 990 Kč
Dárkový poukaz na kurzy fotografování v ZOO nebo Bavorském lese.
Chcete darovat originální dárek? Fotí rád obdarovaný/á? Zakupte mu/jí dárkový poukaz na jeden z mých kurzů fotografování zvířat v českých ZOO nebo v Bavorském lese.. Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od zakoupení a lze se registrovat na jakýkoliv kurz v zoologických zahradách nebo v Bavorském lese, které pořádám po ČR.  Aktuální termíny a volná místa, vždy u jednotlivých kurzů.
Cena 1 690 Kč
Fotografický kurz v ZOO - SPECIÁL
Zúčastněte se jednoho z mých kurzů fotografování zvířat v českých ZOO. vysvětlím Vám jak na správnou kompozici, efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete a jak se vypořádat s rušivými prvky. Navíc v kurzu "SPECIÁL" Vám ukážu hodinovou postprodukci fotografie na mém notebooku a  kurz je jen pro 3 účastníky, aby byl zaručen maximální individuální přístup.
Cena od 1 190 Kč