Položek k zobrazení: 8
 
Fotografický kurz v ZOO
Zúčastněte se jednoho z mých kurzů fotografování zvířat v českých ZOO. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete a jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.
Cena 1 190 Kč
Individuální kurz fotografování
Nemáte rádi hromadné kurzy? Chcete, abych se celý den věnoval jen Vám? Máte specifické požadavky na termín nebo místo konání? Přesně pro Vás je určen individuální kurz fotografování zvířat.
Cena od 4 000 Kč
Kurz fotografování zvířat v bavorském lese

Fotografujete rádi nebo se chcete naučit fotografovat zvířata ve "volné" přírodě? Chcete se zdokonalit v ovládání Vaší zrcadlovky? Poznat kouzlo Wildlife fotografie? 

Cena od 990 Kč
Víkendový kurz fotografování zvířat v bavorském lese

Fotografujete rádi nebo se chcete naučit fotografovat zvířata ve "volné" přírodě? Chcete se zdokonalit v ovládání Vaší zrcadlovky? Poznat kouzlo Wildlife fotografie?  Pojeďte se mnou na celý víkend do národního parku Bavorský les.

Cena 1 990 Kč
Dárkový poukaz na kurzy fotografování v ZOO nebo Bavorském lese.
Chcete darovat originální dárek? Fotí rád obdarovaný/á? Zakupte mu/jí dárkový poukaz na jeden z mých kurzů fotografování zvířat v českých ZOO nebo v Bavorském lese.. Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od zakoupení a lze se registrovat na jakýkoliv kurz v zoologických zahradách nebo v Bavorském lese, které pořádám po ČR.  Aktuální termíny a volná místa, vždy u jednotlivých kurzů.
Cena 1 390 Kč
Fotografický kurz v ZOO - všední dny
Nemůžete se zúčastnit mých kurzů o víkendu? Zkuste kurz ve všední den. Individuálnější přístup - jen 5 účastníků a menší nápor v zoologických zahradách. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete a jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.
Cena 990 Kč
Individuální kurz v českých ZOO

Nemáte rádi skupinové kurzy fotografování? Chcete, abych se celý den věnoval jen Vám? Nově Vám nabízím individuální kurz pro jednotlivce za zvýhodněnou cenu. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete a jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.

Cena 2 990 Kč
Fotografický kurz v ZOO - Olympus speciál

Přemýšleli jste někdy o přechodu na systém OM-D od Olympusu? Tak ho pojďte otestovat! Ve spolupráci se společností Olympus jsme pro Vás připravili kurz fotografování v areálu ZOO Praha. Na tomto workshopu si budete moci otestovat techniku Olympus z řady OM-D a objektivy z řady PRO. 

Cena 1 490 Kč