Položek k zobrazení: 8
 
Fotografický kurz v ZOO

Zúčastněte se jednoho z mých kurzů fotografování zvířat v českých ZOO. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete, jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.

Cena 1 999 Kč
Kurz fotografování zvířat v bavorském lese

Fotografujete rádi nebo se chcete naučit fotografovat zvířata ve "volné" přírodě? Chcete se zdokonalit v ovládání Vaší zrcadlovky? Poznat kouzlo Wildlife fotografie? 

Cena 1 999 Kč
Víkendový kurz fotografování zvířat v bavorském lese

Fotografujete rádi nebo se chcete naučit fotografovat zvířata ve "volné" přírodě? Chcete se zdokonalit v ovládání Vaší zrcadlovky? Poznat kouzlo Wildlife fotografie?  Pojeďte se mnou na celý víkend do národního parku Bavorský les.

Cena 2 999 Kč
Dárkový poukaz na kurzy fotografování v ZOO nebo Bavorském lese.
Chcete darovat originální dárek? Fotí rád obdarovaný/á? Zakupte mu/jí dárkový poukaz na jeden z mých kurzů fotografování zvířat v českých ZOO nebo v Bavorském lese.. Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od zakoupení a lze se registrovat na jakýkoliv kurz v zoologických zahradách nebo v Bavorském lese, které pořádám po ČR.  Aktuální termíny a volná místa, vždy u jednotlivých kurzů.
Cena 1 999 Kč
Fotografický kurz v ZOO - všední dny
Nemůžete se zúčastnit mých kurzů o víkendu? Zkuste kurz ve všední den, kdy je menší návštěvnost v zoologických zahradách. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete a jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.
 
Registrace voucheru ze SLEVOMATu zde.
Cena 1 899 Kč
Individuální kurz v českých ZOO

Nemáte rádi skupinové kurzy fotografování? Chcete, abych se celý den věnoval jen Vám? Nově Vám nabízím individuální kurz pro jednotlivce za zvýhodněnou cenu. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátujak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete a jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.

Cena 5 999 Kč
Fotíme sysly a veverky v Mladé Boleslavi

Chcete zkusit wildlife fotografování? Zjistit jak na to? Nabízím Vám 6 hodinový kurz fotografování sysla obecného, veverek a ptáků u Mladé Boleslavi. Na začátku si povíme jak zvířata fotografovat, jak nastavit fotoaparát, na co si dávat pozor, osvěžíme si pojmy jako ISO, clona, čas a typy ostření či co je to korekce expozice nebo bracketing.

Cena 1 699 Kč
Kurz postprodukce ve Photoshopu

Chcete vědět jak upravuji fotografie? Co všechno umí Camera RAW? Jak na Photoshop? Na co je Nik Collection nebo Neat Image? Zúčastněte se mého workshopu postprodukce fotografií.

Registrace voucheru ze SLEVOMATu zde.

Cena 1 999 Kč