Položek k zobrazení: 59
<<<123.>>>
 
Lowepro batoh Whistler 450 AW

Fotobatoh vhodný pro všechny extrémní fotografy. Je vyroben z lehké a přitom dostatečně odolné tkaniny. Vaše foto technika bude v bezpečí díky kvalitnímu polstrování fotokomory.

Cena 8 990 Kč
Lowepro batoh Pro Trekker 650 AW černý

3. generace profesionálních expedičních fotobatohů legendární řady Pro Trekker.  Zjednodušená a lehčí konstrukce, dokonalejší ochrana, více úložného prostoru díky technologii MaxiFit System™, výškově nastavitelné ramenní popruhy a dokonale ergonomicky tvarovaná žebrová záda díky novému systému ActivLift System™. Originál je vždy jen jeden. Lowepro!

Cena 8 490 Kč
Lowepro batoh Pro Runner x450 AW II

Jednokomorový batoh s vysoce odolnými kolečky a s teleskopickou rukojetí. Vaše fototechnika bude v bezpečí díky pořádnému vypolstrování hlavní komory. Uspořádání můžete měnit díky přepážkám, kterou jsou na suché zipy.

Cena 7 990 Kč
Lowepro batoh Whistler 350 AW

Univerzální, funkční batoh Whistler představuje jedinečné řešení a výkon pro fotografy – dobrodruhy, kteří si do přírody na svých zádech nesou vždy jak fotografickou, tak objemnou outdoorovou výbavu.

Cena 7 990 Kč
Lowepro batoh Pro Trekker 450 AW černý

Třetí generace expedičních fotobatohů legendární řady Pro Trekker opatřené lehčí konstrukcí a větším úložným prostorem díky technologii MaxiFit System™, výškově nastavitelnými ramenními popruhy a dokonale ergonomicky tvarovanými žebrovými zády díky novému systému ActivLift System™.

Cena 7 490 Kč
Lowepro batoh DroneGuard Pro 450

Skořepinový batoh navržený pro ochranu a pohodlný transport dronů kategorie „DJI Phantom“ a příslušenství v extrémních klimatických podmínkách.

Cena 6 990 Kč
Lowepro batoh Lens Trekker 600 AW III

Profesionální fotobatoh určený pro ochranu a transport profesionálních teleobjektivů (DSLR s objektivem 600 mm, případně 800 mm samostatně). Zjednodušená, lehčí a přitom bezpečnější konstrukce, dokonalejší ochrana, výškově nastavitelné ramenní popruhy a dokonale ergonomicky tvarovaná žebrová záda díky novému systému ActivLift System™.

Cena 5 990 Kč
Lowepro batoh Pro Runner 450 AW II

Jednokomorový batoh s praktickým rozdělením vnitřního prostoru a mimořádně nízkou váhou. Batoh je vybavený nepromokavou pláštěnkou, takže ho užijete za každého počasí.

Cena 5 990 Kč
Lowepro batoh ProTactic 450 AW

Mimořádně lehký batoh s 5 přídavnými univerzálními komponenty: 1 x SlipLock™ pouzdro na příslušenství (accessory case); 1 x SlipLock™ pouzdro na láhev (water bottle pouch), 1 x SlipLock™ držák na stativ (tripod cup) a 2 x univerzální přezka s kompresní karabinou a sponami pro uchycení na SlipLock oka. Pro ochranu v extrémních klimatických podmínkách je batoh vybaven všitou pláštěnkou All Weather Cover™.

Cena 5 490 Kč
Lowepro batoh Flipside 500 AW II černý

Nejpopulárnější a nejprodávanější fotobatohy nejen na českém trhu, to jsou batohy Lowepro Flipside AW. Druhá generace se zádovým otevíráním slouží pro ochranu a transport fotoaparátů DSLR a CSC, objektivů, příslušenství a osobních věcí.

Cena 4 990 Kč
Lowepro batoh DroneGuard Pro Inspired

Originální skořepinový batoh navržený pro ochranu a transport dronu  DJI Inspire™  a příslušenství. Jsou destinace, kam se i s nejdokonalejším kufrem nedostanete.

Cena 4 990 Kč
Lowepro kufr HighLine x400 AW

Outdoorový kolečkový kufr vyrobený z lehkých a vysoce odolných technických materiálů. Rozměry odpovídají palubnímu zavazadlu u většiny leteckých společností.

Cena 4 990 Kč
Lowepro batoh Flipside 500 AW II maskáčový

Nejpopulárnější a nejprodávanější fotobatohy nejen na českém trhu, to jsou batohy Lowepro Flipside AW. Druhá generace se zádovým otevíráním slouží pro ochranu a transport fotoaparátů DSLR a CSC, objektivů, příslušenství a osobních věcí.

Cena 4 990 Kč
Lowepro batoh Pro Runner 350 AW II

Profesionální jednokomorový fotobatoh s předním otvíráním. Batoh je z nepromokavého materiálu a vybaven navíc vnější pláštěnkou, hodí se do každého počasí. Díky praktickému rozdělení vnitřního prostoru se do něj vejde i notebook a tablet.

Cena 4 990 Kč
Lowepro batoh ProTactic 350 AW

Fotobatoh zcela nové a originální konstrukce, která umožňuje přístup k fotografické technice z horní, zadní i obou bočních stran.

Cena 4 690 Kč
<<<123.>>>

Nabídka fotografických služeb

FOTOGRAFICKÉ kurzy

Již několik let pořádám kurzy fotografování zvířat v českých ZOO, kde se naučíte ovládat svojí zrcadlovku rychle a efektivně. Taktéž se dozvíte jak nasprávnou kompozici, na co si dávat pozor a že počkat si na správný okamžik se opravdu vyplatí.

individuální kurzy

Nemáte rádi kurzy, kde je hodně lidí? Máte specifické požadavky na kurz? Chcete, abych se Vám věnoval intenzivně celý den? Nabízím Vám individuální kurzy fotografování a postprodukce fotografií ve Photoshopu či Zoneru.

kurzy photoshopu

Photoshop je v dnešní době ekvivalentem k černé komoře a bez postprodukce nebude nikdy fotografie na takové úrovni, aby byla publikovatelná s vyjímkou například fotografie reportážní. 

fotografování domácích zvířat

Máte doma pejska, kočku či koně a chtěli by jste jeho profesionální fotografie? Nabízím Vám fotografování domácích mazlíčků kdekoliv po České republice. Neváhejte mě kontaktovat.

 

"Ani všechna technika na světě neodčiní neschopnost všímat si."

Elliott Erwitt