PATRIK|STANEK PHOTOGRAPHER
<<<12>>>

Vytvořil jsem pro Vás rychlé video, jak nastavit fotoaparát na focení měsíce. Ve videu najde návod pro všechny základní značky fotoaparátů. Pokud budete mít nějaké otázky, klidně se ptejte na Facebooku nebo Instagramu, případně napište email.

Dnes jsem si dovezl z Olympusu nové primární tělo a to OM-D E-M1 Mark III. Podívejte se na video, jak si fotoaparát vždy po vybalení nastavuji.

Jak mám nastavený můj foťák na fotografování zvířat a Wildlife? Proč fotím na prioritu clony? Jaký typ ostření používám nebo na co je korekce expozice? Mrkněte na toto krátké video, kde se vše dozvíte.

Co to je clona, ISO, čas, typy ostření nebo korekce expozice? Mrkněte na moje video, kde jsem se Vám to pokusil stručně vysvětlit. 

Jak na fotografování zvířat? Na co si dát pozor? Z jakého úhlu je fotit? Jak je fotím já? Jak na to kompozičně? Níže najdete 10 rychlých tipů.

V tomto článku se podíváme na nastavení režimů AUTO, priorita clony A, priorita času S, typy ostření (AF-A, AF-C, AF-S, manuální ostření) a taktéž na co si dávat pozor, při fotografování zvířat a fotografování všeobecně. 

<<<12>>>