Druhy realizace

FUJI PEARL - metalický lesk

Pokud chcete vizuálně atraktivní fotografie, pak zvolte profesionální fotopapír Fujicolor Pearl s metalic povrchem. Efektní perleťový lesk odliší vaše fotografie od klasických. Splňuje nejvyšší nároky pro emocionální podání pastelových a černobílých tónů svatební, portrétní, glamour nebo reklamní fotografie. Barevně stabilní s dlouhou životností.
 
 

FUJI DPII MATT - matný papír

Fujicolor Digital Type DPII matt s exkluzivním matným povrchem a intenzivní barevnou reprodukcí vás nadchne pro využití zvláště svatební a portrétní fotografie. Vyniká vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Barevně stabilní papír s dlouhou životností.

FUJI DPII LUSTER - polomatný papír

Fujicolor Digital Type DPII luster je ideální volba pro polomatný typ povrchu. Vyniká vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Kvalitní fotopapír s dlouhou životností pro zpracování profesionální barevné i černobílé fotografie.

 

 

FOTOPLátno - individuálně na vyžádání

Používáme water base tiskárnu Epson Stylus Pro 11880, která spojuje inovativní technologie tryskového inkoustového tisku. Tisková hlava Epson Micro Piezo TFP a inkousty Epson UltraChrome™ K3 přinášejí brilantní a konzistentní výtisky s dlouhou životností. Měřítko velkoformátového tisku do šíře 162 cm a progresivní inkoustový systém 8 barev se 3 černými inkousty nabízí spektrum vysoce kvalitních matných nebo lesklých tisků na fotopapíry, plátna a exkluzivní Fine Art materiály.

 

Formáty fotografií a fotoobrazů

rozměr v cm poměr stran   rozměr v cm poměr stran   rozměr v cm poměr stran   rozměr v cm poměr stran
30x20 3:2   75x50 3:2   30x20 3:2   75x50 3:2
45x30 3:2   90x60 3:2   45x30 3:2   90x60 3:2
60x40 3:2   110x75 3:2   60x40 3:2   110x75 3:2

 

Technologie tisku fotografií

S novou technologií Chromira 5xProLab a znalostí Color managementu posouváme limity vašich fotografických dat k téměř dokonalé vizuální věrnosti:  WYSIWYG -  “What you see is what you get“ - Co vidíš, to dostaneš.
 
Přímým osvitem klasického fotografického papíru velkoformátovou jednotkou ZBE Chromira 5xProlab a následným procesem v profesionální chemii RA 4 (CPRA DIGITAL PRO) vznikají fotografie mimořádné kvality.  Věrné živé barvy, hluboká černá a přesné pleťové tony dodávají výsledným fotografiím dokonalou barevnou ostrost. Finální zobrazení je charakteristické prostorovou dynamikou s nejširším možným barevným gamutem díky Color Managementu, který při zpracování zvětšeniny využíváme.   
 
Plnou podporou Color Managementu v kombinaci s ICC profily vybraného tiskového materiálu přinášíme výhodu pro Vaši vlastní přípravu fotografie na vašem zkalibrovaném monitoru. Tímto způsobem pc editace je zobrazení fotografie na vašem monitoru téměř identické s výslednou zvětšeninou. Tento postup nás přibližuje k dosažení mystické hranice dokonalosti “ What you see is what you get“ - Co vidíš, to dostaneš.
 
Expozice je prováděna LED osvitem s fyzickým rozlišením 300 dpi. Díky osvitu pod úhlem 45 stupňů dosahuje optické rozlišení 425 dpi.

"Ani všechna technika na světě neodčiní neschopnost všímat si."

Elliott Erwitt