Druhy realizace

FUJI PEARL - metalický lesk

Pokud chcete vizuálně atraktivní fotografie, pak zvolte profesionální fotopapír Fujicolor Pearl s metalic povrchem. Efektní perleťový lesk odliší vaše fotografie od klasických. Splňuje nejvyšší nároky pro emocionální podání pastelových a černobílých tónů svatební, portrétní, glamour nebo reklamní fotografie. Barevně stabilní s dlouhou životností.
 
 

FUJI DPII MATT - matný papír

Fujicolor Digital Type DPII matt s exkluzivním matným povrchem a intenzivní barevnou reprodukcí vás nadchne pro využití zvláště svatební a portrétní fotografie. Vyniká vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Barevně stabilní papír s dlouhou životností.

FUJI DPII LUSTER - polomatný papír

Fujicolor Digital Type DPII luster je ideální volba pro polomatný typ povrchu. Vyniká vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Kvalitní fotopapír s dlouhou životností pro zpracování profesionální barevné i černobílé fotografie.

 

 

FOTOPLátno - individuálně na vyžádání

Používáme water base tiskárnu Epson Stylus Pro 11880, která spojuje inovativní technologie tryskového inkoustového tisku. Tisková hlava Epson Micro Piezo TFP a inkousty Epson UltraChrome™ K3 přinášejí brilantní a konzistentní výtisky s dlouhou životností. Měřítko velkoformátového tisku do šíře 162 cm a progresivní inkoustový systém 8 barev se 3 černými inkousty nabízí spektrum vysoce kvalitních matných nebo lesklých tisků na fotopapíry, plátna a exkluzivní Fine Art materiály.

 

Formáty fotografií a fotoobrazů

rozměr v cm poměr stran   rozměr v cm poměr stran   rozměr v cm poměr stran   rozměr v cm poměr stran
30x20 3:2   75x50 3:2   30x20 3:2   75x50 3:2
45x30 3:2   90x60 3:2   45x30 3:2   90x60 3:2
60x40 3:2   110x75 3:2   60x40 3:2   110x75 3:2

 

Technologie tisku fotografií

S novou technologií Chromira 5xProLab a znalostí Color managementu posouváme limity vašich fotografických dat k téměř dokonalé vizuální věrnosti:  WYSIWYG -  “What you see is what you get“ - Co vidíš, to dostaneš.
 
Přímým osvitem klasického fotografického papíru velkoformátovou jednotkou ZBE Chromira 5xProlab a následným procesem v profesionální chemii RA 4 (CPRA DIGITAL PRO) vznikají fotografie mimořádné kvality.  Věrné živé barvy, hluboká černá a přesné pleťové tony dodávají výsledným fotografiím dokonalou barevnou ostrost. Finální zobrazení je charakteristické prostorovou dynamikou s nejširším možným barevným gamutem díky Color Managementu, který při zpracování zvětšeniny využíváme.   
 
Plnou podporou Color Managementu v kombinaci s ICC profily vybraného tiskového materiálu přinášíme výhodu pro Vaši vlastní přípravu fotografie na vašem zkalibrovaném monitoru. Tímto způsobem pc editace je zobrazení fotografie na vašem monitoru téměř identické s výslednou zvětšeninou. Tento postup nás přibližuje k dosažení mystické hranice dokonalosti “ What you see is what you get“ - Co vidíš, to dostaneš.
 
Expozice je prováděna LED osvitem s fyzickým rozlišením 300 dpi. Díky osvitu pod úhlem 45 stupňů dosahuje optické rozlišení 425 dpi.

"Pokud mám něco hodnotného vzkázat začátečníkům, bude to fakt, že ve fotografii neexistují zkratky"

Edward Weston