<<<123>>>

Jako fotograf používám ke své práci různé mobilní aplikace a to jak na úpravu fotografií, tak i na zjištění druhů ptáků či umístění slunce při východu/západu. Teď se na ně podíváme trochu více.

Co je nového? Expedice na rok 2020? Slevy na kurzy? To a více naleznete v tomto článku.

Stále dostávám otázky typu zda mě to uživí? Jak se dá focením vydělat nebo kolik mám volného času... Tak jsem Vám to trochu níže sepsal, aby jste měli představu, jak vypadá takový klasický život profesionálního fotografa... Pěkné počtení. Třeba Vám to pomůže k rozhodování zda do toho jít nebo ne.

Přehled novinek, informací a slev u mě na webu. Objednej kurz výhodněji, mrkni na nové tutorialy nebo se mnou vyraž do pralesa.

Přihlašte se k odběru informačního emailu, který zasílám 2x měsíčně (žádný spam). Dostanete do emailu vždy: Nové termíny workshopů, fotoexpedic a slevy Zajímavé informace ze světa fototechniky Nové články na mém blogu Slevy na různé značky fotopříslušenství nebo oblečení pro fotografy Díky, že newsletter odebíráte. :)  

Poslední dobou vidím stále více a více fotografií, jejichž kvalita dosahuje asi kvality obrázku na krabici od mléka, kterou 2x přejel traktor cestou z pole do kravína. Samozřejmě jsou opatřeny honosným logem, ve kterém nechybí slova jako fotograf, Photo, Photography atp. dost často doplněné ještě značkou © (Copyright), aby to dostalo ten správný náboj profesionální fotografie.

<<<123>>>