PATRIK|STANEK PHOTOGRAPHER
<<<123>>>

Stále dostávám otázky typu: "Dá se fotografováním v té konkurenci živit?", "Fotíte jenom nebo ještě pracujete"? "Nezabírá Vám to moc času?" a další a další otázky.   Tak Vám o tom něco sepíši. Jak to u mě začalo, jak dlouho to dělám, dá se tím uživit či kolik mi to zabírá času.

Již 9 let pracuji v IT oboru pro velké mezinárodní společnosti. Jelikož fotografování, fotoexpedice a workshopy pro začínající i pokročilé fotografy, které několik let pořádám,  mi zabírají stále více času, respektive žádný volný čas nemám :-), rozhodl jsem se od Června 2018 věnovat jen fotografování a opustit IT obor.

Víte jaké všechny kurzy pořádám? To, že se mnou můžete vyrazit do pralesů Thajska a Bornea? Že v zoologických zahradách pořádám kurzy i ve všední dny? V Bavorském lese jednodenní i víkendové? Naučím Vás s Photoshopem i jak na internetový marketing? Nebo se se mnou můžete naučit fotit noční Prahu? Pořádám srazy fotografů v Czech Photo Centre nebo budu na FOTOEXPO 2018. Taky můžete podpořit záchranu kahau nosatých nebo se se mnou na ně letět podívat.

V rámci mojí přednáška na FotoŠkoda FESTu, která proběhne příští úterý, jsem vytvořil krátké video z posledních 12 měsíců mého života.

Chceš pomoct své oblíbené zoo v aktuální situaci? Můžeš třeba adoptovat zvíře nebo si koupit reklamní předměty, pernamentky a další drobnosti a tak zoo podpořit. Níže nalezneš přehledně kam mrknout a jak můžeš pomoci.

<<<123>>>