PATRIK|STANEK PHOTOGRAPHER
<<<123>>>

V tomto článku najdete video, ve kterém si ukážeme v čem upravuji fotografie, jak vybírám tu správnou, jaké používám pluginy nebo jak fotografie ukládat před tiskem nebo vložením na sociální sítě.

Dnes se podíváme na úpravu fotografie lva berberského, kde nám vadí drát přes srst a na to jak udělat černé pozadí za zvířetem.

V případech, kdy fotografujete scenérii nebo situaci, kde panují extrémní světelné podmínky, je lepší vyfotit více fotografií na různé expozice a poté je složit do jedné fotografie. Jak na to? Mrkneme v tomto videu.

V tomto videu najdete základy práce se zásuvným modulem Photoshopu Camera RAW, který slouží k vyvolávání fotografií z RAW formátu do jpg, tiff nebo psd, případně pro další práci s fotografií přímo ve Photoshopu.

Chcete si rychle vytvořit vlastní logo, které vložíte do fotografie? Mrkněte na můj rychlý návod... Více videí a návodů na postprodukci najdete u mě na youtube nebo webu.

Jednou z nesporných výhod dnešních systémových bezzrcadlovek nebo zrcadlovek je záznam fotografie do formátu RAW, který obsahuje všechny surové obrazové informace, které fotoaparát při pořízení fotografie viděl a dá se tak s fotografií, která vypadá ztracená velice dobře pracovat.

<<<123>>>