PATRIK|STANEK PHOTOGRAPHER
<<<12>>>

Dnes se podíváme na úpravu fotografie lva berberského, kde nám vadí drát přes srst a na to jak udělat černé pozadí za zvířetem.

V případech, kdy fotografujete scenérii nebo situaci, kde panují extrémní světelné podmínky, je lepší vyfotit více fotografií na různé expozice a poté je složit do jedné fotografie. Jak na to? Mrkneme v tomto videu.

V tomto videu najdete základy práce se zásuvným modulem Photoshopu Camera RAW, který slouží k vyvolávání fotografií z RAW formátu do jpg, tiff nebo psd, případně pro další práci s fotografií přímo ve Photoshopu.

Chcete si rychle vytvořit vlastní logo, které vložíte do fotografie? Mrkněte na můj rychlý návod... Více videí a návodů na postprodukci najdete u mě na youtube nebo webu.

Jednou z nesporných výhod dnešních systémových bezzrcadlovek nebo zrcadlovek je záznam fotografie do formátu RAW, který obsahuje všechny surové obrazové informace, které fotoaparát při pořízení fotografie viděl a dá se tak s fotografií, která vypadá ztracená velice dobře pracovat.

Jak upravuji fotografie? Photoshop a Nik collection? Co předchází publikování mých fotografií? Dozvíte se na mém youtube kanálu....    

<<<12>>>