Workshopy aktuální a budoucí a hromada dalších novinek

Končím po 9 letech v IT oboru a přináším Vám spoustu novinek

Již 9 let pracuji v IT oboru pro velké mezinárodní společnosti. Jelikož fotografování, fotoexpedice a workshopy pro začínající i pokročilé fotografy, které několik let pořádám,  mi zabírají stále více času, respektive žádný volný čas nemám :-), rozhodl jsem se od Června 2018 věnovat jen fotografování a opustit IT obor.

Díky tomu budu mít od 06/2018 více času na fotografování či workshopy a fotoexpedice. Mohl jsem tak přidat pár novinek a fotoexpedic do deštných pralesů. Níže si povíme jaké kurzy aktuálně pořádám a na co se můžete těšit v tomto nebo následujím roce.
 
SLEVA 20% NA PRVNÍCH 30 OBJEDNÁVEK. ZADEJ V OBJEDNÁVCE KÓD DUBEN2018.
 
KURZY FOTOGRAFOVÁNÍ V ČESKÝCH ZOO
 
Tyto kurzy teď aktuálně nabízím ve 3 variantách:
 
 • Víkendové kurzy fotografování pořádám aktuálně v 8 zoologických zahradách po celé ČR (Praha, Plzeň, Jihlava, Dvůr Králové, Brno, Ostrava, Zlín a Liberec). Tyto kurzy jsou určeny pro začínající i pokročilé fotografy, kteří se chtějí naučit jak fotografovat zvířata, pochopit jak fungují bezzrcadlovky, zrcadlovky či kompaktní fotoaparáty s možností manuálního nastavení (Co je to ISO, clona, čas, typy ostření, korekce expozice). Na každém kurzu mám maximálně 8 účastníků, aby byl možný individuální přístup.
Více info zde: https://www.patrikstanek.cz/fotograficky-kurz-zoo.html
 
 • Kurzy fotografování ve všední dny Vám nově nabízím od Června 2018. Konat se budou v zoologických zahradách Praha, Plzeň, Jihlava a Dvůr Králové. Na těchto kurzech je maximální počet účastníků 4 a obsahově jsou stejné jako kurzy o víkendech. Jejich nabídku jsem přidal pro účastníky, kteří nemají o víkendech čas a přesto se chtějí mých kurzů zúčastnit.
Více info zde: https://www.patrikstanek.cz/fotograficky-kurz-zoo-vsedni-dny.html
 
 • Individuální kurz fotografování pro jednoho účastníka. Nemáte rádi skupinky? Chcete, abych se věnoval celý den Vám? Tak přesně pro Vás jsou individuální kurzy ve všední dny. Můžete si vybrat v jaké zoologické zahradě se kurz bude konat (Praha, Plzeň, Jihlava nebo Dvůr Králové) a vybrat si termín, který Vám vyhovuje. Součástí kurzu je i ukázka postprodukce fotografie.
Více info zde: https://www.patrikstanek.cz/individualni-kurz-v-ceskych-zoo.html
 
KURZY FOTOGRAFOVÁNÍ V NÁRODNÍM PARKU BAVORSKÝ LES
 
Tyto kurzy nabízím ve 2 variantách:
 
 • Jednodenní kurz fotografování je pro 8 účastníků. Sraz je v 9:00 na parkovišti u vstupu do národního parku Bavorský les (cca 15km od hraničního přechodu Strážný). Kurz je vhodný pro začínající i pokročilé fotografy. Výhodou kurzu v národním parku je přirozené prostředí chovaných zvířat (velké oplocené výběhy), kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je fotografovat zvířata ve volné přírodě.
Více info zde:  https://www.patrikstanek.cz/jednodenni-kurz-fotografovani-v-narodnim-parku-bavorsky-les.html
 
 • Víkendový kurz fotografování je pro 6 účastníků. Sraz je v pátek v podvečer u pensionu v Německu. Na tomto intenzivním kurzu budeme celé dva dny fotografovat zvířata v národním parku, ukážeme si na velkém monitoru postprodukci fotografií, jak vybírám fotografie, co vše s sebou vzít na fotoexpedice. Samozřejmostí jsou základy fotografování, probereme typy ostření, jak na kompozici či na co si dávat při focení zvířat pozor. V ceně kurzu je ubytování či svačinky do parku na oba dva dny.
Více info zde:  https://www.patrikstanek.cz/vikendovy-kurz-fotografovani-v-narodnim-parku-bavorsky-les.html
 
DÁRKOVÝ POUKAZ NA KURZ V ZOO NEBO BAVORSKÉM LESE
 
 • Chcete můj kurz darovat známému či příteli/přítelkyni? To také není problém. Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od zakoupení a obdarovaný si sám může vybrat vyhovující datum buď v zoologických zahradách nebo v národním parku Bavorský les.
Více info zde: https://www.patrikstanek.cz/darkovy-poukaz-kurz-v-zoo.html
 
FOTOEXPEDICE
 
 • Chcete se mnou do deštných pralesů Thajska nebo na ostrov Borneo? Chcete poznat všechny krásy wildlife fotografie? Být se mnou 14 dní v pralesích, pozorovat stovky druhů zvířat a přivést si hromady úžasných fotek a zážitků? Přidejte se ke mě na jednu z fotoexpedic do pralesů Thajska či Bornea. V ceně cesty je strava, zapůjčení automobilu, vstupy do národních parků, místní průvodci. Vám stačí už jen očkování a letenka. 
Více info zde: https://www.patrikstanek.cz/expedice.html
 
 • Pokud se Vám moje fotografie líbí, ale nemůžete se expedic zúčastnit, můžete je podpořit. Za malou částku získáte moje fotografie v plném rozlišení pro tisk, video z expedice či suvenýr z mých cest.
Více info zde: https://www.patrikstanek.cz/expedice-podporte-me.html
 
A CO CHYSTÁM DO BUDOUCNA?
 
Workshopy postprodukce fotografie
 
 • Navázal jsem spolupráci s Fotoškoda a tak se můžete od září 2018 těšit na workshopy postprodukce fotografie ve Photoshopu nebo na květnovou besedu a workshop v rámci FotoŠkoda FESTu.
 
Spolupráce se společností Olympus
 
 • Se společností Olympus pomalu připravuje workshopy, na kterých si budete moci vyzkoušet techniku značky Olympus z řady OM-D a všechny objektivy z profesionální řady.
 
Workshopy v přírodě
 
 • Chystám pro Vás další porci workshopů v přírodě po České Republice zaměřených na fotografování volně žijících zvířat. Máte se již brzy na co těšit. ;)
 
Fotoexpedice do Afriky
 
 • Na rok 2019 plánuji fotoexpedici do Afriky. Můžete se těšit na fotografování velkých kočkovitých šelem, slonů či velkých hejn ptáků. Budeme společně v národních parcích, vstávat za svítání a celých 14 dní fotografovat faunu tohoto kontinentu. Více informací v létě 2018.

E-shop s příslušenstvím

 • Léto/podzim 2018 - můžete se těšit na nový e-shop, kde naleznete oblíbené příslušenství k fotoaparátům jako jsou blesky, popruhy, batohy, světla, stativy a další.
 
A CO U MĚ NA WEBU NAJDETE DÁLE?