Workshopy, setkání, veletrhy nebo benefiční akce

Víte jaké všechny kurzy pořádám? To, že se mnou můžete vyrazit do pralesů Thajska a Bornea? Že v zoologických zahradách pořádám kurzy i ve všední dny? V Bavorském lese jednodenní i víkendové? Naučím Vás s Photoshopem i jak na internetový marketing? Nebo se se mnou můžete naučit fotit noční Prahu? Pořádám srazy fotografů v Czech Photo Centre nebo budu na FOTOEXPO 2018. Taky můžete podpořit záchranu kahau nosatých nebo se se mnou na ně letět podívat.

V následujících měsících proběhne sraz fotografů v Czech Photo Centre, budu na FOTOEXPO 2018 nebo na benefiční akci na záchranu kahau nosatých.

Nadcházející akce (jednodenní workshopy v zoologických zahradách a Bavorském lese najdete zde):

Samozřejmostí je možnost individuálního kurzu (v zoo naleznete zde) nebo dle domluvy (kontaktujte mě). Taktéž je možnost domluvit individuální hromadný workshop pro firmy nebo skupiny lidí nakombinovaný dle Vašich požadavků. Stačí mě kontaktovat.

 
 
 
 
 
 

Nabídka fotografických služeb

FOTOGRAFICKÉ kurzy

Již několik let pořádám kurzy fotografování zvířat v českých ZOO, kde se naučíte ovládat svojí zrcadlovku rychle a efektivně. Taktéž se dozvíte jak nasprávnou kompozici, na co si dávat pozor a že počkat si na správný okamžik se opravdu vyplatí.

individuální kurzy

Nemáte rádi kurzy, kde je hodně lidí? Máte specifické požadavky na kurz? Chcete, abych se Vám věnoval intenzivně celý den? Nabízím Vám individuální kurzy fotografování a postprodukce fotografií ve Photoshopu či Zoneru.

kurzy photoshopu

Photoshop je v dnešní době ekvivalentem k černé komoře a bez postprodukce nebude nikdy fotografie na takové úrovni, aby byla publikovatelná s vyjímkou například fotografie reportážní. 

fotografování domácích zvířat

Máte doma pejska, kočku či koně a chtěli by jste jeho profesionální fotografie? Nabízím Vám fotografování domácích mazlíčků kdekoliv po České republice. Neváhejte mě kontaktovat.