Za 2 měsíce odlétám, kde mě ještě uvidíte?

21.června 2018 odlétám na 33 dní do deštných pralesů Thajska a Bornea... Kde se ještě předtím můžeme vidět?

Akce Duben a Květen, kde se můžeme kromě mých workshopů potkat:

 

  • PROBĚHLO 23.4.2018 - FotoŠkoda - ZDARMA - Workshop fotografování pod záštitou společnosti Olympus v pražské ZOO. Více info zde.
  • PROBĚHLO 25.4.2018 od 17:00 - ZDARMA - FotoŠkoda - beseda na téma fotografování zvířat v zajetí i ve volné přírodě. Více info zde.
  • PROBĚHLO 28.4.2018 od 18:30 - Vernisáž mojí výstavy ve Dvoře Perlová Voda v Kostelci nad Ohří. Více info zde.
  • PROBĚHLO 2.5.2018 od 18:00 - 1.sraz fotografů zvířat, přírody a přátel fotografie v restauraci Trifot (hned vedle Czech Photo Centre). Více info zde.
  • 29.5. od 18:00 do 19:30 - FotoŠkoda FEST - beseda o fotografování zvířat v rámci FotoŠkoda Festu. Více info zde.
  • 31.5. od 9:00 do 15:00 - FotoŠkoda FEST - workshop fotografování zvířat v pražské ZOO. Více info zde.

 

 

 
 
 
 
 
 

Nabídka fotografických služeb

FOTOGRAFICKÉ kurzy

Již několik let pořádám kurzy fotografování zvířat v českých ZOO, kde se naučíte ovládat svojí zrcadlovku rychle a efektivně. Taktéž se dozvíte jak nasprávnou kompozici, na co si dávat pozor a že počkat si na správný okamžik se opravdu vyplatí.

individuální kurzy

Nemáte rádi kurzy, kde je hodně lidí? Máte specifické požadavky na kurz? Chcete, abych se Vám věnoval intenzivně celý den? Nabízím Vám individuální kurzy fotografování a postprodukce fotografií ve Photoshopu či Zoneru.

kurzy photoshopu

Photoshop je v dnešní době ekvivalentem k černé komoře a bez postprodukce nebude nikdy fotografie na takové úrovni, aby byla publikovatelná s vyjímkou například fotografie reportážní. 

fotografování domácích zvířat

Máte doma pejska, kočku či koně a chtěli by jste jeho profesionální fotografie? Nabízím Vám fotografování domácích mazlíčků kdekoliv po České republice. Neváhejte mě kontaktovat.