Zdravím Vás v době COVIDové aneb rychlé informace co se bude dít do konce 2020

Zdravím Vás v době COVIDové aneb rychlé informace co se bude dít do konce 2020

Zdravím Vás všechny v době COVIDové,  doufám, že se máte všichni jak nejlépe to jde a zdravíčko slouží. Jak jistě víte, zrušil jsem všechny workshopy a kurzy fotografování do 30.6:2020, abych ochránil zdraví Vaše i moje. Kurzy a workshopy začnou opět od 1.7.2020.  Taktéž jsem zrušil fotoexpedice na ostrov Borneo i do Botswany, které byly naplánované a i vesměs obsazené na Květen, respektive Srpen.

A co tedy bude dál do konce tohoto roku?

Poukaz na kurzy fotografování s platností do 31.12.2021 a slevou tisíc kaček (kup a podpoř mě)

  • Do 30.6.2020 máte možnost koupit se slevou 1000kč poukaz na kurzy fotografování v českých zoo nebo Bavorském lese. Jeho platnost je až do konce roku 2021, tak že můžete mít i jako Vánoční dárek. Zakoupením poukazu mě podpoříte v této nelehké době, kdy jsem zrušil všechny workshopy, expedice i přišel o zaměstnání v IT oboru.
  • Poukaz můžete zakoupit zde: https://www.patrikstanek.cz/darkovy-poukaz-kurz-v-zoo.html

Fotoexpedice Thajsko aneb Vánoce jinak a fotoexpedice 2021

  • V termínu 23.12. 2020 - 3.1.2021 je naplánována fotoexpedice jen pro 3 účastníky do národních parků Thajska, která doufám klapne. Kdyby jste měli zájem poznat se mnou pralesy Thajska, neváhejte mě kontaktovat.
  • Více podrobností zde: https://www.patrikstanek.cz/fotoexpedice-thajsko.html
  • Na rok 2021 plánuji fotoexpedice opět na Borneo, do Afriky/Tanzánie na velké kočky, Thajska a Hondurasu. Máte zájem? Kontaktujte mě.

Jak nastavit fotoaparát na focení měsíce?

Co vše za techniku, příslušenství a vychytávky nosím ve svém batohu?

Nedávno vyšel nový fotoaparát Olympus OM-D E-M1 Mark III, který už mám doma. Jak ho mám nastavený?

Tápete v hodnotách jako ISO, clona, čas, korekce expozice, C-AF, one shot, AI servo, atd.? 

Jak jsem začínal s fotografováním a jak je to aktuálně?

Máte doma pejska, kočičku nebo slona? Chtěli by jste jeho profesionální fotografie? 

Děkuji Vám všem, že mě sledujete a podporujete v této době, době minulé i v budoucnu. Budu se s Vámi všemi těšit na setkání jak na kurzech fotografování, workshopech postprodukce nebo na některé cestě do pralesů Asie.

Jsem rád, že Vás mám na sociálních sítích již přes 65000 a moc si toho Vážím.

Přeji Vám Všem pevné nervy a silné zdraví v této době a doufejme, že to vše rychle utichne a zase budeme žít normálně, tak jak jsme zvyklý.

Pěkný víkend přátelé, kamarádi a známý. 

​Patrik Staněk

Web: www.patrikstanek.cz
Facebook: www.facebook.com/patrik.photographer
Instagram: www.instagram.com/patrik.photographer
YouTube: youtube.com/c/PatrikStaněk
Email: email@patrikstanek.cz
Phone: +420 737 333 337

 
 
 
 
 
 

Nabídka fotografických služeb

FOTOGRAFICKÉ kurzy

Již několik let pořádám kurzy fotografování zvířat v českých ZOO, kde se naučíte ovládat svojí zrcadlovku rychle a efektivně. Taktéž se dozvíte jak nasprávnou kompozici, na co si dávat pozor a že počkat si na správný okamžik se opravdu vyplatí.

individuální kurzy

Nemáte rádi kurzy, kde je hodně lidí? Máte specifické požadavky na kurz? Chcete, abych se Vám věnoval intenzivně celý den? Nabízím Vám individuální kurzy fotografování a postprodukce fotografií ve Photoshopu či Zoneru.

kurzy photoshopu

Photoshop je v dnešní době ekvivalentem k černé komoře a bez postprodukce nebude nikdy fotografie na takové úrovni, aby byla publikovatelná s vyjímkou například fotografie reportážní. 

fotografování domácích zvířat

Máte doma pejska, kočku či koně a chtěli by jste jeho profesionální fotografie? Nabízím Vám fotografování domácích mazlíčků kdekoliv po České republice. Neváhejte mě kontaktovat.