Patrik Staněk
14.11.2023

Sleva 40% na dárkové poukazy, prodej mé fototechniky, Borneo 2024

Sleva na vouchery, prodávám svojí fototechniku, fotoexpedice Borneo 2024 a další zajímavé informace a slevy

Čist článek
11.05.2021

Jak jsem začínal a jak je to teď aneb život profesionálního fotografa

Stále dostávám otázky typu zda mě to uživí? Jak se dá focením vydělat nebo kolik mám volného času... Tak jsem Vám to trochu níže sepsal, aby jste měli představu, jak vypadá takový klasický život profesionálního fotografa... Pěkné počtení. Třeba Vám to pomůže k rozhodování zda do toho jít nebo ne.

Čist článek
11.05.2021

Rozhovor pro Čepro a.s.

Nedávno jsem dělal rozhovor pro časopis společnosti Čepro, a.s., kde pracuji Po - Pá jako specialista IT infrastruktury. Níže si ho můžete přečíst.

Čist článek
11.05.2021

Rozhovor a video pro Fotolab (Cewe)

Rozhovor s Patrikem Staňkem, který se systematicky věnuje fotografování zvířat, přináší detaily odhalující začátky jeho tvorby a zkušenosti s dříve používanou fototechnikou. Dále popisuje důvody, které ho vedly k aktuální změně fotografického systému na produkty značky Canon a Sigma. Přidává několik rad pro začínající tvůrce při výběru správné fototechniky a jakým chybám se mají při focení vyhnout.

Čist článek
11.05.2021

Rozhovor pro časopis městské části Praha - Čakovice

Akorát jsem dopsal odpovědi na otázky redaktorky časopisu městské části Praha - Čakovice, kde se mnou vyjde rozhovor a následně 23.11.2020 od 19:00 budu mít v čakovickém zámku přednášku o mém focení a cestování do pralesů Asie (doražte, je to zdarma). Jelikož nejste všichni z Čakovic jako já, tak si níže můžete celý, necenturovaný rozhovor bez korektury přečíst také. 

Čist článek